DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞMAK İÇİN SOSYAL MEDYANIZI YÖNETeLİM

Markanızın imajını arttırmak için içerik ve reklam yönetiminizi profesyonel şekilde yapıyor markanızı doğru kitlelere ulaştırıyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetim ve Reklam Hizmetleri İçin Neler Yapıyoruz.

Sosyal Medyanızın İçeriklerini Yönetiyoruz.

Sosyal medyanızda fark edilebilir ve hedef kitlenizi sayfanıza çekmek için içerik görsellerinizi profesyonel tasarım ekibimizle tasarlayıp paylaşımlarını sağlıyoruz.  Bu sayede hedeflediğimiz kitlenin dikkatini çekerek hedeflediğimiz ilk sonuca ulaşıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimini Yönetiyoruz.

Sosyal medyada reklamlara çıkmadan önce hedef analizleri yapıyor ve az maliyetle sizi daha fazla hedef kitleye ulaştırıyoruz. Sosyal medya reklamcılığı, günümüzde mevcut olan en uygun maliyetli reklamcılık biçimidir. Ortalama olarak 5 $ harcayabilir ve 1.000 kişiye ulaşabilirsiniz. Geleneksel medyaya kıyasla sosyal medya reklam hizmetlerimiz 3 kat daha az maliyetlidir.

Sosyal medya reklamcılığı ile hızlı sonuçlar alın:

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimiz sonuçlarınızı hızlandırır. İnsanlara anında ulaşabilirsiniz. Bu takipçileri, etkileşimi ve web sitesi trafiğini hızlı bir şekilde oluşturabileceğimiz anlamına gelir. Ne kadar çok reklam için bütçe sağlayabiliyorsanız, o kadar çok kişiye ulaşabiliriz. Daha fazla insana ulaştıkça daha fazla farkındalık, trafik ve satış için kapıyı açarsınız.

İşletmenizi Büyütmek İstermisiniz.

En Büyük Risk, Risk Almamaktır.
Değişen Dünyada Başarısız Olması Kesin Olan
Bir Strateji Varsa Oda Risk Almamaktır.
Mark Zuckerberg

Küçük veya Büyük İşletmeler için Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook Reklam Hizmetleri

Ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili  kişileri hedefleyen, perakende ürünlerin tüketicilerine ulaşmak için en iyi sosyal medya reklam platformu.

İnstagram Reklam Hizmetleri

Ürün ve hizmetlerinize ilgi çekmek için görsel olarak en ilgi çekici platform. Etkili sosyal medya reklamlarıyla Instagram’ın haber akışında hedefimizi yakalayalım.

SİZDE İŞLETMENİZİ BÜYÜTMEK İSTİYORSANIZ.

Bizi Takip Etmeyi Unutmayız...